FAQ

Nepřehlédněte !

Hledej produkt

facebook

 

dezent-logo speedline-logodotz-logoronal logooz-logomam-logo

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Motor

Motor je srdcem každého vozu, které bije tak, jak bylo navrženo. Tím udílí vozidlu patřičnou dynamiku a jízdní charakteristiku. Problematika motorů jako takových, je tak obsáhlá, že jakákoliv zásah do pohonné jednotky (úprava či oprava) vyžaduje tu nejvyšší odbornost! A to zejména u vozidel dnešní doby, které jsou kompletně řízeny elektronikou. Ta je v současných vozech čím dál více rozšířena a to hlavě pro naší bezpečnost a pro náš komfort.

Motor samotný je velmi citlivý komponent. Je to stroj složený z několika stovek dílů, který může vyvinout obrovskou sílu, ale zároveň vyžaduje kvalitní péči z pohledu pravidelného servisu. A to zejména pravidelné výměny motorového oleje, který musí pro daný motor splňovat určité parametry! Vhodný typ oleje je pro hladký chod motoru a hlavně pro jeho životnost krajně důležitý! Důsledkem používání nevhodného typu oleje může být například hlučný a nevyrovnaný běh motoru, vedoucí dokonce až k jeho zadření! V takovém případě by se oprava zadřeného motoru mohla značně prodražit a to až do desetitisíců korun. Proto se kdykoliv při návštěvě servisu neváhejte dotázat na postup, jak bude nakládáno se servisním úkonem týkajícím se vašeho pohonného agregátu.

ALU disky

Pneumatiky

Pneuservis

Autoservis

Výdřeva dodávek

ABI tuning Liberec