FAQ

Nepřehlédněte !

Hledej produkt

facebook

 

dezent-logo speedline-logodotz-logoronal logooz-logomam-logo

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Brzdový systém

Brzdový systém je jedna z nejdůležitějších soustav každého vozu. Je to nejzásadnější prvek bezpečnosti a proto je jeho bezchybná funkce naprosto nezbytná! Zpravidla se brzdy skládají z brzdných členů, jako jsou třecí segmenty (brzdový kotouč a brzdový buben) a hydraulika brzdové soustavy. Pomocí hydraulického systému jsou nejčastěji samotné brzdy ovládány.

Jako médium v hydraulickém systému se používá brzdová kapalina, která by měla být měněna každé dva roky. Celý brzdový systém by měl být podroben kontrole správnosti chodu nejméně jednou ročně. Díky pravidelnému servisu udržíme brzdy v optimální funkčnosti a tím i zvýšíme i bezpečnost jízdy. Nejčastějšími problémy řidičů s brzdovým systémem se jeví nelibé zvuky při brždění nebo dokonce vibrace volantu či brzdového pedálu při brzdném manévru. V takových případech by prohlídka v servisu neměla být odkládána!

ALU disky

Pneumatiky

Pneuservis

Autoservis

Výdřeva dodávek

ABI tuning Liberec