Nepřehlédněte !

Hledej produkt

facebook

 

dezent-logo speedline-logodotz-logoronal logooz-logomam-logo

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Články

Vítejte v ABI AUTO, s.r.o.

Vážení zákazníci,

tímto bychom Vám rádi poděkovali za vaší věrnost a shovívavost, které si velice vážíme a kterou nám mnozí z Vás projevují již mnoho let.

Musíme ovšem poděkovat i těm klientům, kteří naší prodejnu navštívili teprve poprvé, a s příslibem poctivé práce se těšíme již nyní na další spolupráci.

S radostí Vám oznamujeme, že v letošním roce naše firma oslaví již 10let od otevření zcela zrekonstruované prodejny ve Starém Harcově.

A proto jsme se rozhodli, že tento jubilejní rok 2013 bude ve jménu výrazných změn! Chystané změny se budou týkat například nových služeb zákazníkům nebo širšího vybavení servisu.

Nejvýznamnější změna pro zákazníky ovšem spočívá ve výrazném snížení ceny servisní a pneuservisní práce a to o 25%!

Tímto snížením cen servisní práce bychom rádi oslovili i majitele starších vozů, na kterých jsou často opravy časově náročnější a tím i dražší.

Všemi těmito novinkami máme v úmyslu zdokonalit naše služby všem stálým i novým zákazníkům a udržet si tak standart kvality, na který je v naší společnosti kladen velký důraz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým ABI AUTO Liberec

ALU disky

Pneumatiky

Pneuservis

Autoservis

Výdřeva dodávek

ABI tuning Liberec