Nepřehlédněte !

Hledej produkt

facebook

 

dezent-logo speedline-logodotz-logoronal logooz-logomam-logo

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pozvánka na Motocykl 2016

Váš dodavatel motocyklových pneumatik všech rozměrů, ABI AUTO, s.r.o. Liberec, Vás zve na každoroční svátek všech motorkářů - veletrh MOTOCYKL 2016.

Motocykl je tradičním veletrhem a v roce 2016 bude na Výstavišti v Holešovicích probíhat již 20. ročník tohoto veletrhu. Tato výstava patří k tradičním akcím a za dobu svého konání si získala řadu stálých vystavovatelů i návštěvníků.

Součástí dalšího veletrhu Motocykl bude již tradičně 12. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL.

Díky těmto akcím má celý veletrh Motocykl neopakovatelnou atmosféru a charakter, o čemž se návštěvníci veletrhu a vystavovatelé mohli přesvědčit.

Kromě atraktivního doprovodného programu jsou připraveny každodenní návštěvnické soutěže o hodnotné ceny, dále pak autogramiády a přednášky známých osobností. Všichni návštěvníci Motocyklu 2016 budou mít v dalším ročníku opět šanci soutěžit o hodnotný ceny. Stačí jen přijít na výstavu Motocykl 2016 a zúčastnit se!!!

ALU disky

Pneumatiky

Pneuservis

Autoservis

Výdřeva dodávek

ABI tuning Liberec