Nepřehlédněte !

Hledej produkt

facebook

 

dezent-logo speedline-logodotz-logoronal logooz-logomam-logo

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nová zimní pneumatika Pirelli Cinturato Winter

Společnost ABI AUTO Liberec představuje novou zimní pneumatiku Pirelli Cinturato Winter.

Uvedením této novinky zkompletovalo Pirelli řadu Cinturato. Cinturato Winter tak následuje letní pneumatiku Cinturato P7 a celoroční All Season. Nejnovější produkt nosící název řady Cinturato přináší automobilům z kategorií středně velkých benefity inovací a technologií vyvinutých pro nejvýkonnější vozidla, především co se týče bezpečnosti. A opravdu, tato pneumatika je určena pro kategorie od městských vozidel až po kompaktní SUV v rozměrech pneumatik od 14 do 17 palců.

Cinturato Winter je určena především na trhy zemí, jejichž legislativa a klimatické podmínky podmiňují tradiční výměnu zimních a letních pneumatik. Konkrétně se jedná hlavně o Itálii, Francii, Německo, Švýcarsko, Rakousko a také Českou a Slovenskou republiku. Vývoj této pneumatiky se stal komplexním mezinárodním projektem, když na něm participovali jak inženýři Pirelli z Milána a Německa, tak i zástupci automobilových výrobců například BMW, Mercedes-Benz a Porsche. Samotná výroba je umístěna do továren v severní Evropě.

now-snow

Důkaz, že bezpečnost je hnacím motorem, který poháněl vývoj tohoto produktu, je viditelný již od prvotních prvků v dezénu běhounu pneumatiky Cinturato Winter, kde ve vzorku naleznete nápis "Now Snow" (NYNÍ SNÍH). Jakmile dojde k opotřebení běhounu pod 4mm, písmeno "W" zmizí a objeví se nápis "No Snow" (ŽÁDNÝ SNÍH), což je doporučením pro řidiče, aby vyměnil pneumatiky a zachoval vynikající výkon na sněhu. Díky tomuto je nová pneumatika Pirelli první zimní pneumatikou, která "hovoří" s řidiči, sama označuje stupeň opotřebení, při němž již není zaručen perfektní výkon na sněhu.

Sofistikovaný vzorek dezénu rovněž umožňuje transfer sněhu do středu dezénu, kde poté pomáhá k zajištění maximální stability a trakce během brzdění. Tím se citelně redukuje brzdná dráha. Naopak odvod vody je zvýšen o 76 %.

Podélné drážky jsou rozvrženy mírně nerovnoměrně, a tím je dosaženo maximální plochy dotyku s vozovkou a také možnosti adaptace pneumatiky dle podmínek na silnici (ledovka či zasněžený povrch). Zvýšená flexibilita také přináší lepší distribuci síly a tlaku po celém kontaktu s povrchem, čímž přispívá k prodloužení doby životnosti. Statistiky ukazují zvýšení životnosti o 10 % v najetých kilometrech.

Díky inovativnímu navržení vzorku dezénu nové Pirelli Cinturato Winter významně redukují hluk jak uvnitř, tak vně vozidla.

ALU disky

Pneumatiky

Pneuservis

Autoservis

Výdřeva dodávek

ABI tuning Liberec