Výdřeva pro užitková vozidla

Nepřehlédněte !

Hledej produkt

facebook

 

dezent-logo speedline-logodotz-logoronal logooz-logomam-logo

Oznámení o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Výdřeva dodávek

ABI AUTO, s.r.o. Liberec Vám nabízí ideální řešení pro ochranu interiéru a nákladového prostoru dodávkových automobilů.

Výdřeva - ochrana interiéru

Jak co nejlépe zachovat hodnotu Vašeho užitkového vozidla a zabránit zbytečnému poškození? Rádi bychom Vám nabídli jedinečné řešení! 

Výdřeva dodávkových automobilů.

Při provozování užitkových vozidel v autodopravě a firmách jsou ve většině případů kladeny vysoké nároky na rychlost nakládky a bezpečnou přepravu zboží. I přes veškerou snahu řidičů může docházet k poškození plechové podlahy, která je v základu dodávána výrobcem vozidla. Pokud neochráníte plechovou podlahu hned při koupi vozidla, dochází k postupnému znehodnocování tím, že se deformuje základní nosný podlahový rám. Tím se naruší rychlá a bezproblémová nakládka zboží o její přepravě ani nemluvě. Nejvíce se ovšem snižuje tržní hodnota vozidla při jeho případném prodeji. Velice často také dochází k poškození bočních stěn nákladového prostoru přepravovaným materiálem a tím také k estetickému znehodnocení karoserie. Drahým a zbytečným opravám karoserie lze předejít doplněním vhodného a bezpečného bočního čalounění. Ochrana před znehodnocením vozidla boční výdřevou vychází vždy levněji než opravy a lakování karosérií.

Ochrana interiéru užitkových automobilů

Proto si vám dovolujeme nabídnout ochranu podlahy zátěžovými deskami a ochranu bočních stěn výdřevou, které mají mimo jiné následující přednosti:

  • Vyrobeno z jednoho maximálně dvou panelů podlahy (v závislosti na délce nákladového prostoru)
  • Protismyková úprava s dlouhou životností, garantované vlastnosti v širokém rozsahu klimatických podmínek
  • Vodovzdorná povrchová úprava
  • Součástí podlahy jsou kovové misky s povrchovou úpravou určené pro bezpečné zajištění podlahy pomocí originálních kotvících úchytů umístněných ve vozidle v nákladovém prostoru. Součástí těchto misek jsou samozřejmě i kotevní oka pro zajištění nákladu proti pohybu.
  • Podlaha je u zadních i bočních dveří chráněna hliníkovou lištou

Máte-li zájem o více informací nebo přímo o realizaci ochrany interiéru užitkového automobilu, klikněte zde a kontaktujte nás.

ALU disky

Pneumatiky

Pneuservis

Autoservis

Výdřeva dodávek

ABI tuning Liberec