Váš pneuservis v Liberci

Profesionální služby Auto & Pneu servisu v Liberci - Starém Harcově.

ABI AUTO | PNEUSERVIS V LIBERCI

Náš pneuservis nabízí i tyto služby

Demontáž a montáž pneumatik

Montáž a demontáž pneumatik provádíme pro osobní vozy, off-road vozy, užitkové vozy, pro všechny typy a značky pneumatik. Vše provádíme na moderních strojích značky Hoffman a Sicam.

Vyvažování kol

Správné vyvážení kol je důležité pro rovnoměrné opotřebení pneumatik na vašem vozidle, vedení přímé stopy a vaši klidnou jízdu. Vyvážením dochází ke snížení celkové vibrace pneumatiky. K vyvažování kol používáme stroje značky HOFFMANN.

Myčka kol

Naše myčka kol vám umyje ráfky, na kterých se mohou usazovat nečistoty a může tak být zkrácena jejich, nejen estetická, životnost. Čisté disky zároveň zabrání nepřesnostem při vyvažování. Udržujte své ráfky a pneu v bezvadném stavu, i jejich čistota pomáhá k prodloužení její životnosti.

Opravy pneumatik

Při malém defektu nemusíte hned kupovat novou pneumatiku. 
Oprava pneumatiky na vozidle vás přijde levněji a samozřejmě prodlouží se tak její životnost. Vaše pneumatiky u nás rádi opravíme.

Rovnání a renovace alu disků

Díky stavu našich silnic bohužel postupem času dochází k deformaci alu disků.  Tento malý nedostatek dokážeme odstranit  a tím prodloužit životnost vašeho disku.. Zároveň vám zajistíme opravu i estetické nedokonalosti vašich disků, včetně ráfku s broušenou pohledovou stranou. Tuto službu provádíme pro osobní a dodávkové vozy.

Snímače tlaku pneumatik TPMS

TPMS senzory jsou elektronické ventilky instalované v každém kole vašeho vozu. Tyre Pressure Monitoring System je sledováním tlaku a teploty v jednotlivých pneumatikách. TPMS senzory tak hlídají vaši bezpečnost, příznivě ovlivňují spotřebu paliva a opotřebení pneumatik.

Pneu Hotel - sezónní uskladnění pneumatik a disků

Nemáte dostatečný prostor pro uskladnění vašich pneumatik, nebo se vám s čím dál těžšími koly nechce tahat…? Uskladněte své pneumatiky u nás!

Zpětný odběr pneumatik

ABI AUTO s.r.o. zabezpečuje dle zákona č. 185/2001 Sb. bezplatný zpětný odběr pneumatik.
Vztahuje-li se na výrobek povinnost uvádět náklady na zpětný odběr použitých pneumatik a zpracování a využití odpadních pneumatik, dle zákona č.185/2001 Sb., jsou součástí prodejní ceny a jejich výše je 2,80 Kč/kg.

autorizovaný dealer

Nabízíme pneumatiky

PIRELLI

Pneumatiky Pirelli.

GOOD YEAR

Pneumatiky Good Year.

DUNLOP

Pneumatiky Dunlop.

SAVA

Pneumatiky Sava.

NEXEN

Pneumatiky Nexen.

NOKIAN

Pneumatiky Nokian.

váš liberecký auto&pneu servis

proč vybrat naše služby

Kvalitní služby

Zakládáme si na kvalitě produktů i služeb.

Příjemné prostředí

Vypijete si u nás dobrou kávu než "přezujeme" vaše auto.

Jsme ve Vašem regionu

Liberecký regionální partner pro autoservis a pneuservis.

Jsme online

Poptávky, problémy i další můžeme řešit online.

Jsme tradiční partner

Tradice mnoha let zkušeností a dovedností je k nezaplacení.

Bezpečnost, homologace

Všechny produkty a materiály jsou bezpečné s homologací.

autorizovaný zástupce pro Čr

FONDMETAL alu disky

Jsme autorizovaným zástupcem FONDMETAL - renomovaného italského výrobce hliníkových ALU kol, disků pro Českou republiku. Kromě kvalitních produktů této světoznámé značky nabízíme i komplexní profesionální služby v oblasti alu kol.

Tady nás najdete

abi auto s.r.o.

obsluhujeme firemní fleety

Jsme smluvním partnerem pro prodej pneumatik a disků, služby pneuservisu vč. uskladnění pneumatik pro uvedené leasingové společnosti.